Wzorzyste stroje kąpielowe marki Camilla

Camilla to luksusowa marka. Jej nazwa pochodzi od imienia założycielki i głównej projektantki – Camilli Franks, która już od dziecka zafascynowana była światem mody. Australijska firma została założona w 2005 roku w Sydney. Od samego początku projektantka tworzy produkty wyłącznie najwyższej jakości, z niezwykłą precyzją, starannością oraz dbałością o każdy szczegół i detal. W ofercie marki znaleźć można wzorzyste i kolorowe poncza, kimona, jednoczęściowe stroje kąpielowe, dwuczęściowe stroje kąpielowe oraz różnego rodzaju akcesoria. Oferta marki jest niezwykle różnorodna, jednak skierowana wyłącznie do wąskiej grupy odbiorców. Poszczególne produkty można nabyć jedynie w starannie wyselekcjonowanych butikach, które zajmują się dystrybucją wyłącznie najlepszych dóbr.

Stroje kąpielowe marki Camilla – różnorodna i zawsze kolorowa oferta

Oferta produktowa marki jest niezwykle szeroka i rozbudowana. Różnorodne połączenia kolorystyczne oraz mnogość stosowanych motywów, form i wzorów pozwala każdej kobiecie znaleźć produkt idealnie odpowiadający jej preferencjom i oczekiwaniom. Panie mogą dokonywać wyboru spośród strojów jednoczęściowych lub dwuczęściowych. Niezależnie jednak od dokonanego wyboru, wszystkie kostiumy łączy jedno – nienaganna prezencja, wysoka jakość wykonania i niepowtarzalny design. Poszczególne produkty są niezwykle wygodne. Każda propozycja idealnie podkreśla atuty kobiecej sylwetki oraz skutecznie maskuje niedoskonałości. Odważne kolory, jakie zastosowano na przykład w tym przypadku – LINK, będą świetnie kontrastować z wakacyjną opalenizną. Projektantka w swojej pracy kieruje się zasadą, aby tworzyć produkty, które będą łączyć w sobie ponadczasowy design z elementami luksusowymi, co pozwoli stworzyć wyjątkowo niecodzienne kompozycje, zapadające w pamięć. Kobiety, które spacerują po plaży ubrane w kostiumy sygnowane logotypem marki, nie pozostają niezauważone. Nie sposób bowiem przejść obojętnie obok niebywałego kunsztu tej autorki.

Stroje kąpielowe marki Camilla – ręczne rzemiosło

Wszystkie produkty sygnowane logotypem marki tworzone są w oparciu o najwyższej jakości komponenty. Niezależnie od tego, czy jest to strój jednoczęściowy, dół od bikini, czy też kolorowy top wszystkie produkty wyszywane są ręcznie. Poszczególne kolekcje tworzone są z połączenia luksusowych materiałów – nylonu i elastanu. W większości przypadków stroje uszlachetnione są kryształami Swarovskiego. Takie rozwiązanie można zauważyć w przypadku jednoczęściowego stroju – LINK oraz kolorowego topu – LINK i dołu od bikini – LINK.

Stroje kąpielowe marki Camilla – oferta cenowa

Produkty pochodzące z oferty marki Camilla to dobra luksusowe. Autorka projektów nigdy nie ukrywała, że zależy jej na dotarciu do wąskiej grupy odbiorców, którzy lubią otaczać się oryginalnymi produktami z półki premium. Poszczególne propozycje z oferty marki Camilla są produkowane z wysokiej klasy materiałów, dlatego ceny poszczególnych produktów są jak najbardziej adekwatne do otrzymywanej jakości. Stroje kąpielowe dostępne są w renomowanych butikach detalicznych w wielu krajach oraz w sklepach internetowych. Stroje te bardzo chętnie wybierane są przez wielkoformatowe gwiazdy i celebrytki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *